ODWIEDŹ NAS NA:

Kreatyna

Siatka Lista

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

BAD ASS Crea 300g

BAD ASS Crea 300g

Siła definiuje Twoją pozycję w łańcuchu pokarmowym, od Ciebie zależy, czy znajdujesz się na początku czy na końcu.

Crea Shot 2.0

Crea Shot 2.0
Crea Shot 2.0 to preparat polecany do stosowania przed treningiem siłowym i wytrzymałościowym. Jest to połączenie kilku form kreatyny, beta-alaniny, argininy, glutaminy, witamin z grupy B i elektrolitów. Spożycie kreatyny zwiększa wydolność fizyczną podczas krótkotrwałych, powtarzających się ćwiczeń o dużej intensywności.

Fa Crea Core

Fa Crea Core

Każda forma kreatyny użyta w Crea została dodana w sposób przemyślany, aby Twoje efekty treningowe mogły osiągnąć kolejny, wyższy poziom.

FA Creatine 500 g

FA Creatine 500 g

Xtreme Creatine to suplement diety, którego skład został oparty na jednym z najpopularniejszych składników odżywek dla sportowców.

FA Xtreme Creatine 300 tabl.

FA Xtreme Creatine 300 tabl.

Xtreme Creatine to suplement, który zwiększa zdolność mięśni do wysiłku w warunkach beztlenowych. Maksymalnie nawadnia organizm, zwiększa siłę mięśniową w szybkim tempie, usprawnia wytrzymałość siłową podczas wykonywania wysiłku oraz przyspiesza regenerację po treningu.

Preparat jest przeznaczony dla osób dążących do rozbudowy masy mięśniowej i wzrostu siły dostarczających przez monohydrat kreatyny.

FA XTREME Creatine 500 g

FA XTREME Creatine 500 g

Zmikronizowana kreatyna monohydrat 100% Xtreme Creatine to najwyższej klasy amerykańska odżywka o silnym działaniu anabolicznym dla sportowców.

PREMIUM LABS23 Creatine Monohydrate 500 g

PREMIUM LABS23 Creatine Monohydrate 500 g
  • Najwyższej jakości kreatyna bez zbędnych wypełniaczy

  • Gwarantuje znaczący przyrost siły

  • Tworzy idealne środowisko anaboliczne do wzrostu mięśni

  • Przyspiesza regenerację

  • Szybka odbudowa ATP, podstawowego źródła energii

  • Niezbędny dodatek tauryny i witaminy B6

TREC CM3 Powder 500 g

TREC CM3 Powder 500 g

 CM3 firmy Trec to preparat zawierający zwiększona dawkę jabłczany kreatyny, czyli kreatyny bardzo odpornej na kwaśne środowisko jakie panuje w ludzkim przewodzie pokarmowym. Jej zaletą jest wyjątkowa dobra rozpuszczalność w porównaniu do monohydratu kreatyny. Systematyczna suplementacja pozwala na szybkie uzyskanie wzrostu siły i przyrostu masy mięśniowej.