ODWIEDŹ NAS NA:

Kreatyna

Siatka Lista

Wyświetlanie wszystkich wyników: 15

BAD ASS Crea 300g

BAD ASS Crea 300g

Siła definiuje Twoją pozycję w łańcuchu pokarmowym, od Ciebie zależy, czy znajdujesz się na początku czy na końcu.

Crea Shot 2.0

Crea Shot 2.0
Crea Shot 2.0 to preparat polecany do stosowania przed treningiem siłowym i wytrzymałościowym. Jest to połączenie kilku form kreatyny, beta-alaniny, argininy, glutaminy, witamin z grupy B i elektrolitów. Spożycie kreatyny zwiększa wydolność fizyczną podczas krótkotrwałych, powtarzających się ćwiczeń o dużej intensywności.

Fa Crea Core

Fa Crea Core

Każda forma kreatyny użyta w Crea została dodana w sposób przemyślany, aby Twoje efekty treningowe mogły osiągnąć kolejny, wyższy poziom.

FA Creatine 500 g

FA Creatine 500 g

Xtreme Creatine to suplement diety, którego skład został oparty na jednym z najpopularniejszych składników odżywek dla sportowców.

FA Xtreme Creatine 300 tabl.

FA Xtreme Creatine 300 tabl.

Xtreme Creatine to suplement, który zwiększa zdolność mięśni do wysiłku w warunkach beztlenowych. Maksymalnie nawadnia organizm, zwiększa siłę mięśniową w szybkim tempie, usprawnia wytrzymałość siłową podczas wykonywania wysiłku oraz przyspiesza regenerację po treningu.

Preparat jest przeznaczony dla osób dążących do rozbudowy masy mięśniowej i wzrostu siły dostarczających przez monohydrat kreatyny.

FA XTREME Creatine 500 g

FA XTREME Creatine 500 g

Zmikronizowana kreatyna monohydrat 100% Xtreme Creatine to najwyższej klasy amerykańska odżywka o silnym działaniu anabolicznym dla sportowców.

GENLAB CREATEN 500g

GENLAB CREATEN 500g
178.00 

CreaTen błyskawicznie uzupełnia zapotrzebowanie na kreatynę powstające przede wszystkim w okresie około treningowym, generując tym samym przyrost siły, wytrzymałości oraz niezbędnej regeneracji potreningowej. Suplementacja preparatem CreaTen pomaga oddalić spadek wydajności treningowej, pozwalając osiągnąć wyższy poziom sportowy zarówno amatorom jak i profesjonalistom. Zaawansowany skład, innowacyjność oraz jakość stawia CreaTen jako lidera wśród wszystkich matrixów kreatynowych występujących obecnie na rynku suplementów dla sportowców.

 

Zalecany sposób użycia:

 

W dni treningowe: Stosuj 5g (1 miarkę) do pierwszego posiłku oraz 5g bezpośrednio po treningu.

W dni nie treningowe: Stosuj 5g do pierwszego posiłku.

GENLAB CREATINE PURE MONOHYDRATE 300 TABS

GENLAB CREATINE PURE MONOHYDRATE 300 TABS
155.00 

 

GenLab – Pure Creatine Monohydrate – 300 tab.

GenLab PURE CREATINE MONOHYDRATE w tabletkach to najwyższej jakości mikronizowany monohydrat kreatyny pochodzący z renomowanego laboratorium produkującego najlepsze produkty kreatynowe. Kreatyna jest jednym z najpopularniejszych suplementów we wspomaganiu sportowym.

Badania naukowe nad kreatyną nie pozostawiają złudzeń, że ten suplement na prawdę działa. Kreatyna to główny przekaźnik energii w tkankach mięśniowych w postaci fosfokreatyny. Odpowiada za efektywność skurczów mięśniowych oraz syntezę białek, które wpływają bezpośrednio na hipertrofię mięśniową.

Systematyczna suplementacja preparatem GenLab PURE CREATINE MONOHYDRATE zwiększa siłę, wytrzymałość oraz wydolność treningową podczas nawet najcięższych treningów.

Zalecane dawkowanie: Dni treningowe:  2 tabletki do pierwszego posiłku, 3 tabletki bezpośrednio po treningu. Dni nietreningowe: 5 tabletek dziennie.

Wielkość dawki: 5 tabletek.

PURE CREATINE MONOHYDRATE  Zawartość w dawce (5 tabletek) %ZDS*
Monohydrat kreatyny 5000 mg **

(*)% ZDS: Zalecana dzienna dawka oparta jest na diecie 2.300 kcal dla osób pomiędzy 19-55 r. ż. Wartości odżywcze pochodzą z analizy podstawowych składników produktu i mogą się minimalnie różnić w zależności od danego smaku produktu (jeżeli występuje w kilku smakach).

(**) Zalecanego dziennego spożycia nie ustalono.

 

Składniki: Monohydrat kreatyny, celuloza mikrokrystaliczna, fosforan wapnia, kwas stearynowy, stearynian magnezu.

Ostrzeżenie dla alergików: Nie należy stosować produktu, jeśli jesteś uczulony na którykolwiek ze składników. Produkt może zawierać śladowe ilości laktozy, glutenu, orzechów.

PREMIUM LABS23 Creatine Monohydrate 500 g

PREMIUM LABS23 Creatine Monohydrate 500 g
 • Najwyższej jakości kreatyna bez zbędnych wypełniaczy

 • Gwarantuje znaczący przyrost siły

 • Tworzy idealne środowisko anaboliczne do wzrostu mięśni

 • Przyspiesza regenerację

 • Szybka odbudowa ATP, podstawowego źródła energii

 • Niezbędny dodatek tauryny i witaminy B6

TREC CM3 Powder 500 g

TREC CM3 Powder 500 g

 CM3 firmy Trec to preparat zawierający zwiększona dawkę jabłczany kreatyny, czyli kreatyny bardzo odpornej na kwaśne środowisko jakie panuje w ludzkim przewodzie pokarmowym. Jej zaletą jest wyjątkowa dobra rozpuszczalność w porównaniu do monohydratu kreatyny. Systematyczna suplementacja pozwala na szybkie uzyskanie wzrostu siły i przyrostu masy mięśniowej.

UNIVERSAL NUTRITION Shock Therapy 840 g

UNIVERSAL NUTRITION Shock Therapy 840 g
 • WSPOMAGA WYSIŁEK ANAEROBOWY
 • PRZYSPIESZA PRZYROST MASY MIĘŚNIOWEJ
 • ZWIĘKSZA SIŁĘ I WYTRZYMAŁOŚĆ
 • UZUPEŁNIA WITAMINY I MINERAŁY
 • WYWOŁUJE SILNĄ POMPĘ MIĘŚNIOWĄ