ODWIEDŹ NAS NA:

Monohydrat Kreatyny

Siatka Lista

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

FA Creatine 500 g

FA Creatine 500 g

Xtreme Creatine to suplement diety, którego skład został oparty na jednym z najpopularniejszych składników odżywek dla sportowców.

FA Xtreme Creatine 300 tabl.

FA Xtreme Creatine 300 tabl.

Xtreme Creatine to suplement, który zwiększa zdolność mięśni do wysiłku w warunkach beztlenowych. Maksymalnie nawadnia organizm, zwiększa siłę mięśniową w szybkim tempie, usprawnia wytrzymałość siłową podczas wykonywania wysiłku oraz przyspiesza regenerację po treningu.

Preparat jest przeznaczony dla osób dążących do rozbudowy masy mięśniowej i wzrostu siły dostarczających przez monohydrat kreatyny.

FA XTREME Creatine 500 g

FA XTREME Creatine 500 g

Zmikronizowana kreatyna monohydrat 100% Xtreme Creatine to najwyższej klasy amerykańska odżywka o silnym działaniu anabolicznym dla sportowców.

GENLAB CREATINE PURE MONOHYDRATE 300 TABS

GENLAB CREATINE PURE MONOHYDRATE 300 TABS
155.00 

 

GenLab – Pure Creatine Monohydrate – 300 tab.

GenLab PURE CREATINE MONOHYDRATE w tabletkach to najwyższej jakości mikronizowany monohydrat kreatyny pochodzący z renomowanego laboratorium produkującego najlepsze produkty kreatynowe. Kreatyna jest jednym z najpopularniejszych suplementów we wspomaganiu sportowym.

Badania naukowe nad kreatyną nie pozostawiają złudzeń, że ten suplement na prawdę działa. Kreatyna to główny przekaźnik energii w tkankach mięśniowych w postaci fosfokreatyny. Odpowiada za efektywność skurczów mięśniowych oraz syntezę białek, które wpływają bezpośrednio na hipertrofię mięśniową.

Systematyczna suplementacja preparatem GenLab PURE CREATINE MONOHYDRATE zwiększa siłę, wytrzymałość oraz wydolność treningową podczas nawet najcięższych treningów.

Zalecane dawkowanie: Dni treningowe:  2 tabletki do pierwszego posiłku, 3 tabletki bezpośrednio po treningu. Dni nietreningowe: 5 tabletek dziennie.

Wielkość dawki: 5 tabletek.

PURE CREATINE MONOHYDRATE  Zawartość w dawce (5 tabletek) %ZDS*
Monohydrat kreatyny 5000 mg **

(*)% ZDS: Zalecana dzienna dawka oparta jest na diecie 2.300 kcal dla osób pomiędzy 19-55 r. ż. Wartości odżywcze pochodzą z analizy podstawowych składników produktu i mogą się minimalnie różnić w zależności od danego smaku produktu (jeżeli występuje w kilku smakach).

(**) Zalecanego dziennego spożycia nie ustalono.

 

Składniki: Monohydrat kreatyny, celuloza mikrokrystaliczna, fosforan wapnia, kwas stearynowy, stearynian magnezu.

Ostrzeżenie dla alergików: Nie należy stosować produktu, jeśli jesteś uczulony na którykolwiek ze składników. Produkt może zawierać śladowe ilości laktozy, glutenu, orzechów.

PREMIUM LABS23 Creatine Monohydrate 500 g

PREMIUM LABS23 Creatine Monohydrate 500 g
  • Najwyższej jakości kreatyna bez zbędnych wypełniaczy

  • Gwarantuje znaczący przyrost siły

  • Tworzy idealne środowisko anaboliczne do wzrostu mięśni

  • Przyspiesza regenerację

  • Szybka odbudowa ATP, podstawowego źródła energii

  • Niezbędny dodatek tauryny i witaminy B6