ODWIEDŹ NAS NA:

Koncentraty -WPC

Siatka Lista

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

All Stars Casein Protein: koncentrat białka mleka i micelarna kazeina, 1800 g

All Stars Casein Protein: koncentrat białka mleka i micelarna kazeina, 1800 g

All Stars Casein Protein to formuła białek mleka- koncentrat białka mleka i micelarna kazeina, której uwalnianie i wchłanianie jest stopniowe. Jedna porcja (40 g proszku i 400 ml mleka 0,3%) dostarcza ponad 44 g białka, w tym 9000 mg egzogennych aminokwasów o rozgałęzionych łańcuchach bocznych (BCAA). 45 porcji. Trzy warianty smakowe: czekolada, truskawka, wanilia.

FA CORE Pro 2270 g

FA CORE Pro 2270 g

Odżywka wysokobiałkowa 100% WPC, która wspomaga i uzupełnia dietę w białko w takich sportach jak fitness, kulturystyka oraz inne sporty siłowo-wytrzymałościowe.

FA Mass Core 3 kg/7kg

FA Mass Core 3 kg/7kg

FA MassCore® to najnowszej generacji produkt do przygotowania odżywczego napoju węglowodanowego-białkowo który pomaga w zaspokojeniu zapotrzebowania kalorycznego organizmu człowieka przy intensywnym wysiłku fizycznym zwłaszcza sportowców.

FA Whey Delicious 1000 g

FA Whey Delicious 1000 g

Polecany jako uzupełnienie białka w codziennym odżywianiu każdego człowieka a szczególnie dla osób aktywnych fizycznie. Wspomaga skutecznie trening profesjonalnych sportowców i amatorów.

Genlab Whey Gen Protein 2000g

Genlab Whey Gen Protein 2000g
198.00 

WHEYGEN to optymalnie dobrane połączenie koncentratu białek serwatkowych (WPC) i izolatu (WPI).  Produkt ten cechuje się bardzo dobrą biodostępnością, która jest efektem niezwykle wysokiej wartości biologicznej białek użytych w procesie produkcji, a także optymalnym profilem aminokwasów. WHEYGEN dzięki swojej uniwersalności doskonale sprawdzi się jako suplement zarówno u amatorów, jak i zaawansowanych sportowców wymagających dobrej jakości produktów.

TREC Whey 100 2270 g

TREC Whey 100 2270 g

Najlepsze białko dla wzrostu mięśni.
Szeroka gama wyszukanych smaków.
Czysty koncentrat białka serwatkowego.
Minimalna zawartość tłuszczu i laktozy.

WPC 80 Standard 700g

WPC 80 Standard 700g

Koncentrat białka serwatkowego. Jest to białko pochodzenia zwierzęcego otrzymywanego z serwatki, która jest produktem ubocznym powstającym w procesie produkcji sera. Obecnie procesy technologiczne umożliwiają wyizolowanie z serwatki białek serwatkowych. Jest to możliwe dzięki procesowi ultrafiltracji, która pozwala oczyścić serwatkę z tłuszczu oraz laktozy.